© Copyright Bohemie ODP s.r.o.  2016
Jsme tu pro Vás…
Olomoucká Domácí Péče s.r.o.
Jsme tu pro Vás…

Doplňkové služby

odpbohemie@gmail.com

tel.: 739 803 863

Masáže

Další služby, které nabízíme:

Masáže

Taping

Kosmetika

Pedikůra

Kadeřnictví

MASÁŽE

Masáž   je   speciální   procedura,   která   je   využívána   k   posílení   organizmu,   k   upevnění   tělesného   a   duševního   zdraví,   zlepšení výkonnosti a osvěžní po psychické nebo fyzické námaze. Techniky/typy masáže lze kombinovat dle certifikátů maséra/ky. Minimální rozsah je klasická masáž.  Námi nabízená doplňková služba -  NENÍ léčebnou procedurou.

KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická   masáž   vychází   z   principů   tradiční   švédské   metody   Pira   Henrika   Linga.   Střídání   hmatů   různé   intenzity   podporuje vyprazdňování    povrchových    žil,    lymfatických    cév,    sekrecí    potních    žláz,    uvolnění    kožního    napětí,    zlepšuje    prokrvení masírované    oblasti    a    zmírňuje    bolest.    Masáž    může    uklidňovat    a    harmonizovat,    nebo    naopak    připravovat    před    velkými fyzickými výkonem. Indikace (masáž se doporučuje): únava, vyčerpanost, stres Kontraindikace (masáž se nedoporučuje, nebo nesmí aplikovat při těchto stavech) : Částečné  - nesmí se masírovat určitá část těla menstruace zlomenina poranění a onemocnění kůže varixy Celkové - masáž nelze aplikovat v šestinedělí (lze vybrat jiné techniky) lidé s neléčeným vysokým krevním tlakem po jídle, nebo po velké fyzické námaze infekční, horečnatí a jiná onemocnění PŘI NEJISTOTĚ KONZULTUJTE VHODNOST MASÁŽE S MASÉREM/KOU!

Ceník:

Olomouc: 1/2 hodiny 300kč, 1hod  500kč Mimo Olomouc: 1/2 hodiny 300kč, 1hod  500kč  + cesta 8Kč/km Dle certifikátu maséra/ky je možno vyzkoušet tyto typy masáží: Reflexní   terapie   plosky   nohy   využívá   tlak   na   body   chodidla,   kde   je   zobrazena   přesná   mapa   celého   našeho   těla.   Díky stimulaci   jednotlivých   zón   může   dojít   k   uvolnění   a   harmonizaci   našeho   organismu.   Reflexní   zóny   se   využívají   nejen   při terapii,   ale   také   při   reflexní   diagnostice.   Efekt   terapie   bývá   okamžitý,   což   má   obrovský   význam   při   bolestech,   akutních problémech   a   při   první   pomoci.   Tato   metoda   je   nenáročná   a   většinou   i   příjemná.   Tato   metoda   je   vhodná   pro   klienty,   kteří chtějí na své tělo (i duši) pohlížet komplexně. Ambika©    je   celotělová   sestava   je   speciálně   upravená   podle   potřeb   těhotných   s   ohledem   na   rostoucí   bříško   a   nejčastější těhotenské   obtíže.   Masáže   se   provádí   v   leže,   v   sedě   nebo   ve   stoje.   Jednotlivé   pozice   se   mohou   během   masáže   střídat,   dle potřeb masírované. Výběr olejů pro masáž i v jednotlivých trimestrech zohledňuje kontraindikace v těhotenství. Aroma   Baby    masáž   je   zjednodušená   celotělová   masáž   kojence,   vhodná   již   od   prvních   dnů   po   narození.   Naučit   se   jí   mohou všichni,   kteří   mají   zájem   věnovat   děťátku.   Masér/ka   je   spíše   v   pozici   mentorky,   kdy   předvádí   jednotlivé   hmaty   na   modelu   a maminka   se   je   učí   na   svém   miminku.   Procedura   prohlubuje   pouto   mezi   maminkou   a   miminkem,   zklidňuje   a   zároveň   posiluje jeho nervový systém a imunitu. Správně naučenou masáž, může každá maminka provádět denně při "rituálu" koupele. Holistická   aromamasáž    celého   těla   je   výbornou   relaxační   metodou.   Masážní   oleje   jsou   míchány   z   rostlinných   a   éterických olejů   přímo   pro   konkrétního   klienta,   dle   jeho   potíží.   Jedná   se   o   velice   příjemnou   metodu,   která   používá   jemné   hmaty   a   tahy. Díky správnému oleji lze uklidňovat nebo stimulovat organismus. (příplatek dle použitých olejů)
© Copyright Bohemie ODP s.r.o.  2016
Jsme tu pro Vás…

Doplňkové služby

Masáže

Další služby, které nabízíme:

Masáže

Taping

Kosmetika

Pedikůra

Kadeřnictví

Olomoucká Domácí Péče s.r.o.
Jsme tu pro Vás…

odpbohemie@gmail.com

tel.: 739 803 863

MASÁŽE

Masáž je speciální procedura, která je využívána k posílení organizmu, k upevnění tělesného a duševního zdraví, zlepšení výkonnosti a osvěžní po psychické nebo fyzické námaze. Techniky/typy masáže lze kombinovat dle certifikátů maséra/ky. Minimální rozsah je klasická masáž. Námi nabízená doplňková služba -  NENÍ léčebnou procedurou.

KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická masáž vychází z principů tradiční švédské metody Pira Henrika Linga. Střídání hmatů různé intenzity podporuje vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, sekrecí potních žláz, uvolnění kožního napětí, zlepšuje prokrvení masírované oblasti a zmírňuje bolest. Masáž může uklidňovat a harmonizovat, nebo naopak připravovat před velkými fyzickými výkonem. Indikace (masáž se doporučuje): únava, vyčerpanost, stres Kontraindikace (masáž se nedoporučuje, nebo nesmí aplikovat při těchto stavech): Částečné - nesmí se masírovat určitá část těla menstruace zlomenina poranění a onemocnění kůže varixy Celkové - masáž nelze aplikovat v šestinedělí (lze vybrat jiné techniky) lidé s neléčeným vysokým krevním tlakem po jídle, nebo po velké fyzické námaze infekční, horečnatí a jiná onemocnění PŘI NEJISTOTĚ KONZULTUJTE VHODNOST MASÁŽE S MASÉREM/KOU!

Ceník:

Olomouc: 1/2 hodiny 300kč, 1hod  500kč Mimo Olomouc: 1/2 hodiny 300kč, 1hod  500kč  + cesta 8Kč/km Dle certifikátu maséra/ky je možno vyzkoušet tyto typy masáží: Reflexní terapie plosky nohy využívá tlak na body chodidla, kde je zobrazena přesná mapa celého našeho těla. Díky stimulaci jednotlivých zón může dojít k uvolnění a harmonizaci našeho organismu. Reflexní zóny se využívají nejen při terapii, ale také při reflexní diagnostice. Efekt terapie bývá okamžitý, což má obrovský význam při bolestech, akutních problémech a při první pomoci. Tato metoda je nenáročná a většinou i příjemná. Tato metoda je vhodná pro klienty, kteří chtějí na své tělo (i duši) pohlížet komplexně. Ambika© je celotělová sestava je speciálně upravená podle potřeb těhotných s ohledem na rostoucí bříško a nejčastější těhotenské obtíže. Masáže se provádí v leže, v sedě nebo ve stoje. Jednotlivé pozice se mohou během masáže střídat, dle potřeb masírované. Výběr olejů pro masáž i v jednotlivých trimestrech zohledňuje kontraindikace v těhotenství. Aroma Baby masáž je zjednodušená celotělová masáž kojence, vhodná již od prvních dnů po narození. Naučit se jí mohou všichni, kteří mají zájem věnovat děťátku. Masér/ka je spíše v pozici mentorky, kdy předvádí jednotlivé hmaty na modelu a maminka se je učí na svém miminku. Procedura prohlubuje pouto mezi maminkou a miminkem, zklidňuje a zároveň posiluje jeho nervový systém a imunitu. Správně naučenou masáž, může každá maminka provádět denně při "rituálu" koupele. Holistická aromamasáž celého těla je výbornou relaxační metodou. Masážní oleje jsou míchány z rostlinných a éterických olejů přímo pro konkrétního klienta, dle jeho potíží. Jedná se o velice příjemnou metodu, která používá jemné hmaty a tahy. Díky správnému oleji lze uklidňovat nebo stimulovat organismus. (příplatek dle použitých olejů)